EN TR

Sav unma için Kollmorgen Motorları: KANITLANMIŞ PROSESLER, GÜVENILIR TESLIM AT

Pek az proje, bir askeri anlaşmayı kazanmak kadar ürkütücü ve karmaşıktır. Proje özellikleri, sözleşme yükümlülükleri ve ön tedarik hazırlığı gereksinimleri, sivil üretim dünyasında karşılaşılan her şeyden çok daha zorlayıcıdır.

Teslim sürelerini tutturmak, prototip oluşturmaktan tam kapasiteyle üretime kadar geçişi sağlamak ve proje yaşam döngüsü boyunca savunma müşterilerine gerekli malzeme tedarikini sağlamak için her aşamada risk hafifletme kritik öneme sahiptir.

Kazanmak için güvenilir bir ortağa ihtiyacınız var. 100 yılı aşkın bir süredir hareket konusundaki liderlik ve 70 yılı aşkın süredir havacılık ve savunma uygulamaları için hareket ürünlerinin tasarımı, üretimi ve tedariki konusundaki tecrübe ile Kollmorgen dünyanın farklı yerlerinde hareket alanlarında ilk tasarımdan güvenilir hizmete kadar hareket sistemlerini kanıtlanmış güvenilirlik ile sunuyor.

"Savunma için Kollmorgen motorları: KANITLANMIŞ SÜREÇLER, GÜVENİLİR TESLİMAT" başlıklı teknik dokümanı indirin ve "neden" Kollmorgen'i seçmeniz gerektiğini öğrenin.

Daha fazla bilgi